صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود مقاله ماشین آلات معدن

دانلود مقاله ماشین آلات معدن

Paper Mining Machinery

دانلود مقاله ماشین آلات معدن

مقدمه :

هزینه بارگیری و باربری در معادن سطحی در صد قابل توج هی از هزینه ه ای استخراج را به خود اختصاص می دهد.یکی از راهها یی که می توان در هزینه های ابن مرحله صرف جویی قابل ملاحظه ای نمود اختصاص مناسب تعداد و نوع کامیونها به مسیرهای باربری می باشد .با توجه به اینکه در معادن پارامترهای زیادی در اختصاص ماشین آلات تاثیر دارد از جمله وجود سینه کارهای مختلف،سنگ شکنها،باربرهاوبارکننده ها باظرفیتهای متفاوت و … استفاده ازروشهای سنتی و حتی روشهای تحقیق درعملیات نمی تواند باسخ گوی ما در این معادن باشد.

بارگیری و باربری آخرین مرحله سیکل استخراج مواد معدنی می باشد. پس از اجرای عملیات آتشباری و خردایش اولیه توده سنگهای معدنی، بار فرآهم شده باید از محل معدن به سنگ شکن یا دپوهای ماده معدنی و باطله منتقل می شود. حتی نوع عملیات آتشباری نیز تا حدی وابسته بهوسایل بارگیری و باربری می باشد.

یکی از مهمترین نکاتی که طراحان معادن روباز با آن مواجه هستند، انتخاب ماشین آلات مناسب   می باشد .در انتخاب ماشین آلات معدنی به طور معمول به عوامل فنی و اقتصادی زیادی نیاز است و تأثیر این عوامل کمی و کیفی سبب یک تصمیم گیری مناسب می شود.

در این مقاله به معرفی ماشین الات سنگین رایج در معادن روباز و شرح برخی  از مدل های موجود  پرداخته میشود.

ماشین های معرفی شده شامل :

شاول, اکسکاواتور, دراگلاین,  دامپ تراک,  ماشین   t.b.mو ماشین حفاری dmh  میباشد.


تعداد صفحات : 40 | فرمت فایل : word

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود