صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  دانلود پاورپینت فرایند تراوش تبخیری در جداسازی غشایی

دانلود پاورپینت فرایند تراوش تبخیری در جداسازی غشایی

دانلود پاورپینت فرایند تراوش تبخیری در جداسازی غشایی فرایند تراوش تبخیری مقاله مقاله تحقیق تراوش تبخیری چیست سرمایش تبخیری فرایندهای جداسازی غشایی کتاب جداسازی غشایی جداسازی غشایی گازها جداسازی غشایی چیست فرایند جداسازی غشایی جداسازی غشایی pdf

Evaporative leak in the membrane separation process.

 

ارائه ی مختصر و مفید وکامل فرایند تراوش تبخیری در جداسازی غشایی همراه با کاربرد آن در صنعت. بخشی از متن: غشاهای سنتزی با داشتن بازارهای در حال رشد و فراهم کردن قابلیت های جداسازی بالا در بسیاری از صنایع، توانسته اند پیشرفت های زیادی داشته باشند. صنایع و کارخانجات، سرمایه گذاری خود را در فرایندهای ..

بخشی از متن:
غشاهای سنتزی با داشتن بازارهای در حال رشد و فراهم کردن قابلیت های جداسازی بالا در بسیاری از صنایع، توانسته اند پیشرفت های زیادی داشته باشند. صنایع و کارخانجات، سرمایه گذاری خود را در فرایندهای جداسازی بر روی غشاها متمرکز کرده اند تا معایب سایر روش ها مانند تبخیر، تقطیر و یا استخراج را مرتفع سازند.
فرایندهای جداسازی غشایی:
۱-میکروفیلتراسیون
۲-اولترافیلتراسیون
۳-نانوفیلتراسیون
۴-اسمزمعکوس
۵-الکترودیالیز
۶-جداسازی گازی
۷- تراوش تخیری
این فرایندها در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار میگیرند که توجه و تمایل بیشتر به حفاظت از محیط زیست،تقاضا برای آب تمیز و بازده انرژی بالا استفاده  از این فرایندهای غشایی را افزایش داده است.


تعداد صفحات : 26 | فرمت فایل : پاورپینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود