صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » دانلود رایگان  »  جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است


زمانی که در زندگی مشترک بین زوج ها اختلافی به وجود می آید زنان شروع به گفتن جملاتی می کنند که نمی دانند برای آقایان بسیار آزاردهنده است و تاثیرات منفی بر روی آن ها می گذارد.

از گفتن این جملات آزار دهنده به همسرتان خودداری کنید

در زندگی مشترک با بیان برخی از جملات می توانید همسرتان را مجذوب خود سازید اما با بیان بعضی از حرف ها نیز می توانید زندگیتان را به ویرانی بکشانید و هنگام بحث فقط آتش دعوا را شعله ورتر سازید .

جملات آزار دهنده

بیان این جملات که در این بخش از سایت بانک مقالات فارسی آورده ایم ، تاثیر بسیار بدی روی همسرتان دارد و تا مدت ها از ذهن او پاک نمی شود. پس اگر می خواهید زندگیتان سراسر خوشی باشد ، این جملات را بیان نکنید زیرا هیچ فایده ای به جز تلخی به همراه ندارند.

جملات آزار دهنده

جملاتی که مردان را آزار می دهد

جملات آزار دهنده ای که مردان دوست ندارند

بیا با هم حرف بزنیم

این جمله به ظاهر دوستانه و صلح طلبانه برای برقراری یک زندگی عاشقانه است اما در واقع زنان آن را هنگامی بیان می کنند که از همسرشان ناراحت باشند و این ناراحتی به حد انفجار باشد . اکثر زنان هنگامی که مشکلی در زندگیشان بروز کند ، بهانه گیری می کنند تا بدین صورت به همسرشان بفهمانند که از دست او ناراحتند اما اگر همسرشان متوجه ناراحتی و تغییر رفتار آنها نشود ، برای آنها راهی به جز صحبت باقی نمی ماند . بنابراین آقایان با شنیدن این جمله باید خیلی محتاطانه رفتار کنند و هر چه در ذهن دارند را بدون در نظر گرفتن عواقب آن بر زبان نیاورند.

مرد باش

همه مردان دوست دارند برای خانم هایشان همسر ایده آلی باشند و شنیدن این جمله از زبان همسرشان این مفهوم را می رساند که تو مرد ایده آلی نیستی . شنیدن این جمله برای آقایان بسیار سنگین و آزار دهنده است و مانند یک پتک او را می شکند.

آزار کلامی همسر

 جملات و رفتار های غلط با همسر

این جملات آزار دهنده را به مردان نگویید

خودم می توانم، کمک لازم ندارم:

این جمله برای اکثر مردان آثار مخربی دارد زیرا مردان همواره از اینکه وجود موثر و مفیدی داشته باشند به خودشان افتخار می کنند.پس اگر عملکرد شوهرتان در انجام کاری با شما متفاوت است آن را به شکلی زننده مطرح نکنید بعدها از اینکه نقش حمایتی همسرتان را از او گرفته اید پشیمان خواهید شد.

خسته ام کردی یا خسته شدم از این زندگی

بیان این جمله هنگام دعوا آثار سویی دارد که حتی بعد از تمام شدن بحث و دعوا نیز گریبانگیر زندگی مشترک است . معنی این جمله برای مردان اینگونه است که تمام تلاش های او برای شاد کردن و ساختن یک زندگی راحت برای شما فایده ای نداشته است.

مشکلات زندگی مشترک

جملات آزار دهنده ای که زنان به مردان می گویند

جملات آزار دهنده ای که زندگی مشترک را خراب می کند

این مشکل خودت است

گفتن این جمله همانطور که در نمناک پیش از این هم گفته شد نشانه عدم مسئولیت پذیری شماست زیرا با ازدواج کردن و تشکیل زندگی مشترک زن و شوهر باید در غم و شادی کنار یکدیگر باشند اما با بیان این جمله بدین معنی می باشد که شما همسرتان را در حل مشکلش تنها می گذارید وخود را جدا از او می بینید . این جمله باعث سردی رابطه تان می شود.

پدرم، این کار را نمی کردند

مقایسه کردن مرد با افراد دیگر حتی با نزدیکان و خانواده سبب خرد شدن غرور او و ناراحتی بیش از حد او می گردد . مقایسه ی نادرست زمینه ی بی مهری و بی وفایی را در زندگی مشترک فراهم می کند پس باید با این عادت غلط خیلی جدی مبارزه کنید .

تحقیر همسر

شکستن غرور شوهر با مقایسه او با دیگران

جملات آزار دهنده ای که مردها از آن متنفرند

سرم درد می کند

گفتن این جمله از طرف خانم ها بدین معنی است که امروز زیاد سرحال و خوش اخلاق نیستم و حوصله محبت کردن ندارم، لطفا نزدیک من نشو اما برخی از آقایون این جمله را در نمی یابند . در این شرایط لازم است که آقایان کمی مراعات کنید و برای در امان ماندن از دلخوری های بعدی شوهر خوبی برای همسرتان باشید و حتما به او یک قرص مسکن بدهید.

به چه چیزی فکر می کنی؟

بسیاری از مردان گاهی تنهایی را دوست دارند و گاهی فکر کردن در تنهایی بسیار آرامشان می کند . اگر همسرتان در حال فکر کردن است و افکارش را بروز نمی دهد سعی نکنید سوالی مانند (به چه چیزی فکر می کنی) از او بپرسید زیرا آقایان فکر کردن به چیزهای مهم دوست ندارند مورد بازجویی قرار گیرند و این سوال خانم ها آنها را بسیار عصبانی می سازد چون فکر می کنند همسرشان می خواهد به شخصی ترین حریم دخالت کند . باید بدانید که مردان دوست دارند افکارشان تا زمانی که عملی نشده اند همچنان شخصی و مخفی باقی بمانند.

بد حرف زدن با همسر

خراب شدن زندگی با جملات آزار دهنده زنان

این جملات زنان آقایان را آزار می دهد

چه فرقی کرده ام؟

زنان کوچکترین تغییر در ظاهر و رفتار مردان را متوجه می شوند و انتظار دارند مردان نیز مانند خودشان عمل کنند و متوجه تغییرات ظاهری آنان گردند اما متاسفانه اغلب مردان این تغییرات را متوجه نمی شوند و همسرشان ندیدن این تغییرات را بر عدم دوست داشتن می گذارد . آقایان اگر شانس بیاورند و در کوتاهترین زمان متوجه تغییر همسرشان شوند از مشکلات بعدی در امان خواهند ماند اما در غیر اینصورت ……

تو هم دقیقا مثل پدرت رفتار می کنی

اگر از خانواده همسرتان گله مند هستید ، باید بدانید بیان این جمله نه تنها دردی از مشکلات شما را دوا نمی کند، بلکه حس بسیار بدی به همسرتان می دهد. مردان از اینکه با پدرشان مقایسه شوند، متنفرند و دوست ندارند ، کسی به آنها بگوید که در حال تکرار اشتباهات پدرش است و همیشه دوست دارند از پدر خود چند قدم جلوتر باشند. این گلایه از سوی زنان می تواند ، مرد ها را بسیار عصبانی سازد.

مشکلات روابط زناشویی

جملات آزار دهنده ای که مردان بدشان می آید

حرف های اشتباه و جملات آزار دهنده زنان در زندگی

تو همیشه …

برای محکوم کردن همسرتان هیچ وقت از جملات کلی استفاده نکنید. برای تداوم زندگی و وارد نشدن تنش بیهوده به رابطه تان گذشته همسرتان رادائما یاد آوری نکنید و فقط به خاطر پیشامدهای حال با او بحث کنید.گفتن این جمله یعنی اینکه شما پرونده اشتباه های قبلی را نبسته اید، او را نبخشیده اید بنابراین این جمله برای همسرتان می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

کی می خوای کارتو عوض کنی؟

به جای آنکه مدام همسرتان را به علت شغلش سرزنش کنید ، برای تبادل افکار و نظرات و اطلاعات تان در مورد امکانات شغلی جدید با او گفتگو کنید . شغل مردان برای آنها جنبه حیثیتی دارد پس اگر آنان قادر به عوض کردن شغلشان نیستند با آن کنار آیید.