صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  تحقیق پیرامون نماز

تحقیق پیرامون نماز

دانلود تحقیق پیرامون نماز تحقیق درباره نماز جمعه مقاله تحقیق درباره نماز جماعت تحقیق درباره نماز در قران تحقیق درباره نماز آیات تحقیق درباره نماز و روزه تحقیق درباره نماز شب تحقیق درباره نماز باران مقاله پیرامون نماز مقاله در مورد نماز جمعه مقاله در مورد نماز اول وقت مقاله در مورد نماز در قران مقاله ای درباره ی نماز مقاله ای در مورد نماز مقاله درباره ی نماز

Research on prayer

 

بخشی از مقدمه:
گاهی اوقات حال سردرگمی به من دست می دهد که کاملاً احساس تنهایی می کنم . من به دستی نیاز دارم که مرا نوازش کند به لطافت نسیم، به مهربانی لبخند، به زیبایی آیینه، به صافی دشت و …
ای کاش می دانستم چه کسی یا چه چیزی می تواند مرا یاری برساند . دلم شور و شوق دیگری دارد که هیچ گاه ، هیچ وقت و هیچ کجا نداشتم.
دلم همانند آبراهی کوچک است که گاه و ناگاه به اوج می نشیند، می خندد و خوشحال است که گاهی آرام است و بی صداست.
گوش کنید گوش کنید مانند آن است که کسی دارد بر دلم در می زند، شاید شاپرک هایند که در سمت چپ قلبم بوده اند و یا شاید پروانه ای سفید و سرخند که در سمت راست قلبم زندگی می کنند. آیا ممکن است گل های رُز زرد شمال قلبم باشند یا شیرینی هایی که با عصاره ی عشق تزئین شده اند و در پایین این قلب پرخروش آسمانی به سر می برند، باشند. به هیچ یک از آن ها نیستند. الآن صبح بسیار زود است حتی مهر1 نیز از خواب بیدار نشده. ای کاش بیدار بود و من اینقدر تنها نبودم.
باز صدای در می آید. آری از وسط قلبم است. از عمق اقیانوس صورتی رنگ قلبم، از ژرف ترین نقاط دست های شقایق که مرا صدا می زنند و می گویند.
«گوشَت را به پنجره بچسبان. بدون هیچ سؤالی و هیچ حرفی گوش سمت راستم را به پنجره ی بسیار سرد کنار اتاق می چسبانم»

فهرست مطالب:
مقدمه
زیبایی های نماز
سبک شمردن نماز
چگونه می توان در نماز به ارامش برسیم؟
همه ي درد من اين است كه يك نفر در زندگي من هست، كه نيست


تعداد صفحات : 12 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود