صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما

مقاله جامع کارخانه تولید UPVC

دانلود مقاله جامع کارخانه تولید UPVC دانلود مقاله کارآفرینی طرح توجیهی صنایع کوچک طرح کارآفرینی کارخانه یو پی وی سی کارخانه تولید پروفیل upvc کارخانه تولید پنجره upvc کارخانه تولید لوله upvc کارخانه تولید درب و پنجره upvc دانلود مقاله upvc تولید پروفیل upvc تولید کننده پروفیل upvc تولید کننده پنجره های upvc

Comprehensive project factory UPVC

 

توضیحات:
این مقاله مربوط به درس ایجاد و طراحی صنایع کوچک مربوط به رشته صنایع است که خودم برای این درس ارایه کردم. نمره بسیار خوبی هم ازش گرفتم. برای نمونه مقاله بسیار خوبی است، زمان بسیار زیادی صرف جمع آوری اطلاعات و جمع بندی آن نمودم.

پیشگفتار:
تمامی کشور هایی که توانسته اند هم اکنون به قدرت های برتر دنیا تبدیل شوند و در معادلات سیاسی و اقتصادی دنیا تاثیر گذار عمل کنند در ابتدا بر آن بوده اند که پایه های اقتصادی کشور خود را قوی کنند.
یکی از راه کار های اساسی برای تقویت پایه های اقتصادی و حتا پایه های علمی گسترش صتایع کوچک و بنگاه های زود بازده در سطح یک کشور است.
اگر کشوری بتواند نیاز های خود را به نحو احسن تامین کند و مازاد آن ها را برای صادر کند آن هنگام است که به عنوان کشوری قوی تلقی می شود.
ایران عزیز کشوری با پتانسیل بسیار از لحاظ مکان قرار گیری در کره زمین و نیروی مستعد کار است بنابرین وظیفه ی تک تک احاد مردم بلاخص مهندسین صنایع است که تمامی توان خود را به کار گیرد تا قدمی در جهت اعتلای این مرز و بوم بر دارد .
مطالب پیش رو مقاله ای است برای درس ” مقاله طراحی و ایجاد صنایع ” با موضوع ساخت پروفیل های UPVC. اطلاعات لازم از کارخانه پترو پویا با نام تجاری بست ویژن به دست آمده است.

فهرست کلی مطالب:
پیش گفتار
مقدمه
فصل اول بررسی غیر فنی و مطالعه بازار
فصل دوم بررسی و مطالع فنی
فصل سوم بررسی مالی و اقتصادی
‫تحلیل و ﺗﺠﺰﯾﻪ و اراﺋﻪ جمع بندی و ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﻧﻬﺎﯾﯽ در ﻣﻮرد اﺣﺪاث واﺣﺪ ‬‬‬‬‬‬‬
منابع


تعداد صفحات : 36 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود