صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » جدید  »  پروژه آماری بررسی استفاده از كامپيوتر و اينترنت و نقش آن در زندگی

پروژه آماری بررسی استفاده از كامپيوتر و اينترنت و نقش آن در زندگی

این پروژه آماری با موضوع بررسی استفاده از کامپیوتر و اینترنت و نقش آن در زندگی می باشد و شامل: مقدمه ، جامعه آماری و نمونه ، پرسشنامه ، نمودار میله ای ، نمودار دایره ای ، نمودار مستطیلی ، نمودار چند بر ، نمودار ساقه و برگ ، جدول فراوانی ،تشخیص مد و میانه ، نمودار جعبه ای ، واریانس و نتیجه گیری  می باشد.

این پروژه برای درس آمار دانش آموزان و همچنین دانشجویان رشته آمار ، بسیار مناسب می باشد.

مقدمه
ما می خواهیم در این بررسی ، تعداد ۵۰ دانش آموز از یک مدرسه که به صورت تصادفی انتخاب شده اند را با استفاده از محاسبات آماری، تجزیه و تحلیل کنیم و می خواهیم بدانیم در یک هفته ، استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و اینترنت چه تأثیری در زندگی آن ها دارد؟

کامپیوتر بدون شک بزرگترین اختراع بشر در صد سال اخیر است و تردیدی در اهمیت و نقش گسترده و کلیدی آن در تمامی عرصه های مختلف زندگی امروزی وجود ندارد . این ماشین همه کاره توانسته است با کاربرد وسیع و آسان خود و نیز انعطاف پذیری فوق العاده اش بسیاری از نیازهای انسان را رفع کند و خود را به عنوان یک مایحتاج ضروری به جوامع پیشرفته کنونی بشناساند . تا جایی که بسیاری از مردم به استفاده از آن خو گرفته اند و مدت زمان زیادی را در مقابل آن سپری می کنند .

اما هر پدیده مفید و مثبت با پیامدهای منفی و ناخوشایندی نیز همراه است که لزوم بررسی و تحقیق پیرامون آن را گوشزد می کند ، به عنوان مثال گفته می شود که اگر نوجوانان روزانه زمان زیادی را به انجام بازیهای کامپیوتری بگذرانند در تحصیل و دیگر فعالیتهای روزانه آنها اختلالاتی ایجاد می شود . بنابراین پیامدهای مثبت و منفی احتمالی کامپیوتر مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادهایی برای حل آنها داده شود . ما نیز در این پروژه آماری به بررسی این موارد می پردازیم امیدواریم برای همگان مفید واقع شود .

فهرست عناوین
مقدمه
داده ها
فرمول دامنه تغییرات
میانگین و مد
فراوانی نسبی
دسته ها
جدول فراوانی
واریانس
انحراف معیار
نمودار چندبر فراوانی
نمودار دایره ای
نمودار جعبه ای
نمودار مستطیلی
نمودار میله ای
نمودار ساقه و برگ
نتیجه گیری


تعداد صفحات : 16 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود