صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  پاورپوینت مغناطیس علوم هشتم

پاورپوینت مغناطیس علوم هشتم

عنوان فصل 10 کتاب علوم تجربی پایه هشتم، مغناطیس می باشد. در این فصل دانش آموزان با مغناطیس آشنا شده و مطالبی را در مورد روش های ساخت آهن ربا و موتور الکتریکی یاد می گیرند.

جهت یاددهی یا یادگیری این درس، بهتر است از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود. به کار گیری پاورپوینت علاوه بر ایجاد انگیزه، باعث می شود فراگیران راحت تر مطالب درس را فرا گیرند.

در این قسمت، دو پاورپوینت از مبحث مغناطیس آورده ایم. پاورپوینت های مذکور جمعا دارای 47 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 26 اسلاید بوده و در آن به مواد مغناطیسی، مواد غیر مغناطیسی، خاصیت مغناطیسی، میدان مغناطیسی، خطوط مغناطیسی، قطب های آهن ربا، انواع آهن ربا و … پرداخته شده است.

پاورپوینت دوم شامل 21 اسلاید بوده و در آن موضوعات مختلفی به نمایش در آمده است. از جمله: کاربردهای آهن ربا، آهن ربای دائمی و موقت، تعیین قطب های آهن ربا، تقسیم آهن ربا، روش های ساخت آهن ربا، موتور الکتریکی و …

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها، عکس ها و افکت های خاصی به کار رفته و جذابیتشان را دو چندان کرده است.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود