صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  پاورپوینت عددهای کسری ریاضی سوم

پاورپوینت عددهای کسری ریاضی سوم

عنوان فصل 3 کتاب ریاضی پایه سوم دبستان، عددهای کسری می باشد. در این فصل فراگیران مطالبی در مورد کسر، کاربرد کسر در اندازه گیری، تساوی کسرها و مقایسه ی کسرها یاد می گیرند.

بهتر است برای فراگیری آسانتر هر یک از این موضوعات، از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود. به کار گیری پاورپوینت علاوه بر ایجاد انگیزه، باعث می شود دانش آموزان به طور ملموس با مفاهیم درس آشنا شوند.

در این قسمت، دو پاورپوینت از مبحث تساوی کسرها و مقایسه کسرها آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 37 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 24 اسلاید بوده و در آن با کمک تا کردن کاغذ، مفهوم تساوی کسرها به نمایش در آمده است. پس از آن توضیحاتی در مورد مقایسه کسرها بیان شده است. ( برای یادگیری بهتر، مثال های مختلفی در پاورپوینت وجود دارد. )

پاورپوینت دوم شامل 13 اسلاید بوده و در آن با شیوه قصه گویی و با استفاده از انیمیشن های متعدد، تساوی کسرها شرح داده شده است.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها، تصاویر و افکت های خاصی به کار رفته تا جذابیت استفاده از آن ها دو چندان گردد.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود