صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  پاورپوینت سفر غذا علوم هفتم

پاورپوینت سفر غذا علوم هفتم

عنوان یکی از درس های کتاب علوم تجربی پایه هفتم، سفر غذا می باشد. در این درس فراگیران با گوارش غذا و مطالب مرتبط با آن آشنا می شوند.

جهت یادگیری آسانتر این درس، بهتر است از پاورپوینت آموزشی استفاده شود. به کارگیری پاورپوینت علاوه بر ایجاد انگیزه، باعث می شود دانش آموزان به طور عینی مطالب درس را مشاهده کرده و آن را فرا بگیرند.

در این قسمت، دو پاورپوینت از درس سفر غذا آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 51 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 23 اسلاید بوده و در آن به موضوعات مختلفی پرداخته شده است. از جمله: گوارش چیست؟، وظیفه دندان ها در گوارش، از دهان تا معده، مری و حلق، کار معده، باریک روده، فراخ روده، گوارش نهائی غذا و …

پاورپوینت دوم شامل 28 اسلاید بوده و در آن، از آغاز گوارش تا پایان گوارش به تصویر کشیده شده است. همچنین مطالب تکمیلی در مورد زبان، دندان، حلق، عمل بلع، آپاندیس، کبد و لوزالمعده در آن وجود دارد.

لازم به ذکر است: در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها عکس ها و افکت های خاصی  به کار رفته و جذابیت استفاده آن ها را دو چندان کرده است.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود