صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  پاورپوینت زاویه و اندازه گیری زاویه، ریاضی چهارم

پاورپوینت زاویه و اندازه گیری زاویه، ریاضی چهارم

دانش آموزان در کتاب ریاضی پایه چهارم ابتدایی، با زاویه و اندازه گیری آن آشنا می شوند. بهتر است جهت یادگیری یا یاددهی این دروس از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود.

استفاده از پاورپوینت علاوه بر ایجاد انگیزه، باعث می شود دانش آموزان به طور ملموس مفهوم درس را درک کرده و آن را یاد بگیرند.

در این قسمت، دو پاورپوینت از مباحث مذکور آورده شده است. این پاورپوینت ها جمعا دارای 36 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 16 اسلاید بوده و در آن به مبحث زاویه پرداخته شده است. در این پاورپوینت مفهوم زاویه، معرفی قسمت های مختلف زاویه، نام گذاری زاویه، خواندن زاویه ، انواع زاویه ها و مقایسه دو زاویه شرح داده شده است.

پاورپوینت دوم شامل 20 اسلاید بوده و در آن به مبحث اندازه گیری زاویه پرداخته شده است. در این پاورپوینت نقاله معرفی شده و پس از آن توضیحات لازم برای اندازه گیری زاویه، ایجاد زاویه با گونیا، پیدا کردن زاویه نامعلوم و … شرح داده شده است.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم هر این از این پاورپوینت ها از افکت ها و تصاویر خاصی استفاده شده تا جذابیتشان دو چندان گردد.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود