صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  پاورپوینت تقارن محوری، ریاضی پنجم

پاورپوینت تقارن محوری، ریاضی پنجم

در کتاب ریاضی پنجم دبستان، دانش آموزان با مفهوم محور تقارن و روش کشیدن قرینه شکل نسبت به یک خط آشنا می شوند. بهتر است جهت یاددهی یا یادگیری این درس، از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود.

استفاده از پاورپوینت علاوه بر ایجاد انگیزه، باعث می شود دانش آموزان به طور عینی به مفاهیم درس پی برده و آن را فرا بگیرند.

در این قسمت، دو پاورپوینت از درس تقارن محوری آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 25 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 14 اسلاید بوده و در ابتدای آن، خط تقارن تعریف شده و خط تقارن چند شکل نمایش داده شده است. سپس به مبحث محورهای تقارن پرداخته شده و با کمک انیمیشن ، روش ترسیم قرینه شکل نسبت به یک خط آموزش داده شده است.

پاورپوینت دوم شامل 11 اسلاید بوده و در آن تصاویر کتاب درسی با کیفیت مناسب اسکن شده و در اسلایدها قرار گرفته است. فعالیت ها، کار در کلاس ها و تمرین های مربوط به این درس نیز، در پاورپوینت موجود است.

قابل ذکر است : در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها از عکس ها و افکت های خاصی استفاده شده و جذابیت استفاده از آن ها  را دو چندان کرده است.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود