صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری گالری هنری فن Zeng اثر استودیو طراحی Original

پاورپوینت تحلیل معماری گالری هنری فن Zeng اثر استودیو طراحی Original

پاورپوینت تحلیل معماری گالری هنری فن Zeng اثر استودیو طراحی Original

این فایل شامل  تحلیل معماری گالری هنری فن Zeng اثر استودیو طراحی Original در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت گالری هنری فن Zeng  اثر استودیو طراحی Original
معرفی پروژه
پلان گالری هنری فن Zeng  اثر استودیو طراحی Original
نما
مقطع گالری هنری فن Zeng  اثر استودیو طراحی Original
و..

مختصری از متن
گالری هنری فن زنگ برای نمایشگاه، ارتباط، تحقیق و جمع آوری خوشنویسی، نقاشی و شعر ساخته شده است که توسط استاد فن زنگ و خانواده فن در شهر نانتونگ ایجاد شده است. مفهوم گالری هنری فن زنگ از «حیاط»، عنصری از فضای سنتی آغاز شد. به منظور ایجاد فضایی از “ساخت خلاقیت های مدرن تحت قوانین باستانی”، طراحان حیاط را از شرایط فیزیکی جدا می کنند و سپس رفتار بازدید را با تفکر ترکیب می کنند.

“حیاط روابط” موضوع گالری هنری فن زنگ است. اولین بار در ارائه سه شکل مختلف حیاط منعکس شده است: «حیاط چاه» در طبقه همکف، «حیاط آب» و «حیاط سنگی» از شمال به جنوب، «حیاط محصور» در طبقه سوم. با آن حیاط ها، چارچوب حیاط سه بعدی ایجاد می شود که آن حیاط ها نقش اصلی را ایفا می کنند.


تعداد صفحات : 18 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود