صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری موزه پونتال

پاورپوینت تحلیل معماری موزه پونتال

پاورپوینت تحلیل معماری موزه پونتال

این فایل شامل تحلیل معماری تحلیل معماری موزه پونتال اثر Arquitetos Associados در قالب پاورپوینت و دارای 20 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی موزه پونتال
مساحت
موقعیت موزه پونتال
معرفی پروژه
پلان موزه پونتال
نما
مقطع
و…

مختصری از متن:
موزه Casa do Pontal که در ریودوژانیرو واقع شده است، بزرگترین و مهم ترین مجموعه هنرهای محبوب برزیل را در خود جای داده است که طی بیش از چهار دهه تحقیق توسط بنیانگذار آن، ژاک وان دو بوک، طراح فرانسوی ساخته شده است. این موزه برای سال‌ها در خانه‌ای قدیمی مستقر شد که به فضای نمایشگاهی در Recreio dos Bandeirantes، در جغرافیای قابل‌توجه و در میان چشم‌انداز طبیعی پرشور تبدیل شده بود.

در سال 2014، موزه تحت تأثیرات شهرنشینی و روند متراکم شدن محیط نزدیک خود به دلیل ساخت یک مجتمع عمودی بزرگ برای بازی های المپیک ریو شد. این عملیات با تغییر چشم‌انداز طبیعی و تخلیه سیستم ظریف کانال‌های زهکشی، سطح جاده‌های جدید و ساخت‌وسازهای مجاور را در ارتفاع 1.5 متری از محوطه موزه شده است.


تعداد صفحات : 20 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود