صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنرهای زیبای آرکانزاس + موزه هنر اورنج کانتی

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنرهای زیبای آرکانزاس + موزه هنر اورنج کانتی

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنرهای زیبای آرکانزاس + موزه هنر اورنج کانتی

این فایل شامل تحلیل معماری موزه هنرهای زیبای آرکانزاس + موزه هنر اورنج کانتی در قالب پاورپوینت و دارای 22 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنرهای زیبای آرکانزاس
گروه طراحی
موقعیت موزه هنرهای زیبای آرکانزاس
معرفی پروژه
پلان موزه هنرهای زیبای آرکانزاس
مقطع
و …

مختصری از متن:
موزه هنرهای زیبای آرکانزاس (AMFA) که توسط معماران Studio Gang، همراه با شرکت طراحی منظر SCAPE و Polk Stanley Wilcox Architects طراحی شده است، با تکمیل اخیر سقف جدید خود به یک نقطه عطف مهم در ساخت و ساز می رسد.

موزه هنرهای زیبای آرکانزاس، که قبلاً به عنوان مرکز هنرهای آرکانزاس شناخته می‌شد، در لیتل راک واقع شده است و مجموعه‌ای هنری مشهور، مدرسه هنری ویندگیت و چندین فضای هنرهای نمایشی را در خود جای داده است.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر اورنج کانتی
گروه طراحی
موقعیت موزه هنر اورنج کانتی
معرفی پروژه
پلان موزه هنر اورنج کانتی
نما
مقطع موزه هنر اورنج کانتی
و..

مختصری از متن:
طراحی کلی ساختمان نیاز به فضای موزه را که هم انعطاف پذیر و کاربردی باشد و هم دعوت کننده و به یاد ماندنی را برطرف می کند. این یک تجربه غنی و متنوع از بازدیدکنندگان، از نزدیک شدن و ورود به راهپیمایی از طریق گالری‌ها، و در نهایت، دعوت به ماندن در پله‌ها، کافه یا فروشگاه موزه را به تصویر می‌کشد.

با ایجاد یک شیب از شدت معماری، از فرم های پیچیده در ورودی موزه تا فرم های مستطیل و انعطاف پذیر در گالری ها، ساختمان محیطی به یاد ماندنی و قابل توجه برای تجربه های رسمی و غیررسمی با هنر است. رابطه قوی آن بین فضای داخلی و خارجی بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا خود را در آب و هوای مشهور کالیفرنیای جنوبی غوطه ور کنند، جایی که نور، هوا و فضا بر نسل های هنرمندان تأثیر گذاشته است.


تعداد صفحات : 22 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود