صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری موزه لانیانگ

پاورپوینت تحلیل معماری موزه لانیانگ

پاورپوینت تحلیل معماری موزه لانیانگ

این فایل شامل تحلیل معماری موزه لانیانگ در قالب پاورپوینت و دارای 23 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
تاریخچه
گروه طراحی موزه لانیانگ
مساحت
موقعیت موزه لانیانگ
معرفی پروژه
پلان موزه لانیانگ
و…

مختصری از متن:
این موزه در مجاورت بندر Wushih قرار دارد، بندری که زمانی پر رونق بوده و اکنون به یک تالاب تبدیل شده است. این موزه به گونه ای طراحی شده است که تاریخ، فرهنگ و چشم انداز منحصر به فرد لان یانگ را منعکس کند. این موزه علاوه بر بازسازی تاریخ بندر، اکولوژی تالاب غنی یلان را نیز به عنوان بخشی از یک نمایشگاه در فضای باز معرفی می کند.

«موزه لانیانگ» اثر کریس یائو | ARTECH یک توده مثلثی شکل است که به صورت زاویه ای در زمین ساخته شده است و ساختار انسان ساخته شده را با سازند سنگ کوئستا که در آن قرار دارد ترکیب می کند. هندسه غالب حجم از تشکیل سنگ طبیعی کوئستا الهام گرفته شده است که معمولاً در ساحل یافت می شود. هندسه معماری مینیمالیستی با قرار دادن توده مثلثی در زمین در یک زاویه، از زمین مجاور تقلید می کند.


تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود