صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری موزه انقلاب 1911 / CADI

پاورپوینت تحلیل معماری موزه انقلاب 1911 / CADI

پاورپوینت تحلیل معماری موزه انقلاب 1911 / CADI

این فایل شامل تحلیل معماری موزه انقلاب 1911 اثر CADI در قالب پاورپوینت و دارای 23 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت موزه انقلاب 1911 / CADI
موقعیت
معرفی پروژه موزه انقلاب 1911 / CADI
پلان
نما موزه انقلاب 1911 / CADI
مقطع
و …

مختصری از متن
این موزه در ضلع جنوبی میدان شویی، منطقه ووچانگ، ووهان، به همراه آدرس سابق دولت نظامی شورش ووچانگ (ساختمان سرخ)، مجسمه برنزی سان یات سن، بنای یادبود اعطای عنوان فرمانده و شهدا قرار دارد. طاق یادبود، نمادهای فرهنگی درخشان میدان شویی را تشکیل می دهند. موزه انقلاب 1911، متشکل از یک لابی، 5 سالن نمایشگاه و 1 سالن نمایشگاه چند منظوره، عملکردهای نمایش، مجموعه آثار فرهنگی، تبلیغات، آموزش و تحقیقات علمی را با هم ادغام می کند.

مطابق با ضلع شمالی ساختمان قرمز، موزه و مجموعه ساختمان قرمز U شکل یک محفظه فضایی و یک رابطه تعاملی در فرم را تشکیل می دهند که نشان دهنده پژواک تاریخی و مکاتبات قرن گذشته است. از هیچ تلاشی برای تبدیل موزه به یک فضای عمومی دوستانه و باز فروگذار نمی شود.


تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود