صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک Ayin + مهدکودک Yorkville North

پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک Ayin + مهدکودک Yorkville North

پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک Ayin + مهدکودک Yorkville North

این فایل شامل تحلیل معماری مهد کودک  Ayin + مهدکودک Yorkville North قالب پاورپوینت و دارای 26 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
گروه طراحی
مساحت مهد کودک Ayin
موقعیت
معرفی پروژه مهد کودک Ayin
پلان طبقات
نما مهد کودک Ayin
مقطع
و…

مختصری از متن
مهدکودک در چشم انداز روستایی با خانه های بلند روستایی و سقف های زینتی غالب تعبیه شده است. آگاهی و قدردانی از کیفیت های معماری منطقه ای و سنتی اساس این مفهوم طراحی را تشکیل می دهد. اتاق‌های چهار گروه مهدکودک به همراه اتاق‌های کاربردی مرتبط با آنها در طبقه فوقانی قرار دارند که سقف شیبدار به عنوان ویژگی خاصی است.

گالری فضای بازی اضافی را به کودکان ارائه می دهد. اتاق های اداری و همچنین اتاق چند منظوره در اطراف محوطه ورودی مرکزی در طبقه همکف چیده شده اند. یک مسیر دایره‌ای، ساختمان را احاطه کرده و تمام مناطق بازی بیرونی را به هم متصل می‌کند.

نمونه دوم
گروه طراحی
مساحت مهدکودک Yorkville North
موقعیت
معرفی پروژه مهدکودک Yorkville North
پلان طبقات
نما مهدکودک Yorkville North
مقطع
و…

مختصری از متن
این پروژه مهد کودک واقع در یورکویل شمالی است ، یک ترکیب مسکونی که توسط Hongkong Land در منطقه جدید لیانگجیانگ ، چونگ کینگ ، چین ساخته شده است. این کشور در یک سایت صاف و سطح ، در نزدیکی یک جاده شهری ساخته شده است و طغیان مسکونی به جنوب ، پارک سبز به سمت غرب و بلوک های مسکونی در حال ساخت در شمال و شرق ساخته شده است. با مساحت زمین 3،330 متر مربع و منطقه ساخت و ساز 2،701 متر مربع ، ITE 9 کلاس را در خود جای می دهد. این سایت از دیدگاه کمیت کلاس ها به هم وصل شده است.


تعداد صفحات : 26 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود