صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک NOKKEN + مهدکودک در پاریس

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک NOKKEN + مهدکودک در پاریس

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک NOKKEN + مهدکودک در پاریس

این فایل شامل تحلیل معماری مهدکودک NOKKEN + مهدکودک در پاریس در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک NOKKE
گروه طراحی مهدکودک NOKKEN
موقعیت
مساحت مهدکودک NOKKEN
معرفی پروژه
پلان مهدکودک NOKKEN
نما
مقطع مهدکودک NOKKEN
و…

مختصری از متن:
در داخل مهد کودک، رنگ‌ها، نقش‌های پیچیده و سطوح مختلف، را دارند. مهدکودک با رنگ، کاغذ دیواری طرح دار و کاشی تزیین شده است. این حس یک جعبه جواهرات بزرگ را ایجاد می کند و یک فضای داخلی رنگارنگ و همچنین یک خانه بازی سرگرم کننده برای کودکان ایجاد می کند.

در حالی که پلان طبقه پیچیده و هزارتویی است، رنگ های مختلف آن را آسان می کند تا در اطراف ساختمان حرکت کنید. مهد کودک دارای دو زمین بازی است. بچه های بزرگتر یک زمین بازی ناهموار رو به دریا، با تاب، سرسره و قاب های کوهنوردی دارند.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک در پاریس
گروه طراحی مهدکودک در پاریس
موقعیت
مساحت مهدکودک در پاریس
معرفی پروژه
پلان مهدکودک در پاریس
نما
مقطع مهدکودک در پاریس
و…

مختصری از متن:
در محله المپیادها، مهدکودک بازسازی شده مانند یک اسباب بازی درخشان در میان برج ها و بلوک های همسایه خودنمایی می کند. این بخشی از ارزیابی مجدد یک پروژه برنامه ریزی شهری متراکم، کاربردی و مختلط است که در دهه های 1960 و 70 ساخته شده است.

در این منطقه بسیار پر جنب و جوش، شهرداری پاریس در حال اجرای پروژه ای است که شامل تجمیع اموال و بازتوصیف فضاهای بیرونی است.این عناصر چندشکل رنگی توت فرنگی، نماها را زنده و غیر مادی می کنند. روکش آلومینیومی آنودایز شده آنها بسته به حرکات، زاویه دید، رنگ آسمان و انعکاس ساختمانهای مجاور از صورتی به خاکستری طلایی و سبز تغییر می کند.


تعداد صفحات : 18 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود