صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک بر فراز تاکستان + مهد کودک KITA

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک بر فراز تاکستان + مهد کودک KITA

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک بر فراز تاکستان + مهد کودک KITA

این فایل شامل تحلیل معماری مهدکودک بر فراز تاکستان + مهد کودک KITA در قالب پاورپوینت و دارای 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک بر فراز تاکستان
گروه طراحی
مساحت مهدکودک بر فراز تاکستان
موقعیت
معرفی پروژه مهدکودک بر فراز تاکستان
پلان طبقات
نما مهدکودک بر فراز تاکستان
مقطع
و…

مختصری از متن
طراحی مهدکودک در منطقه بسیار کوچک، در دهکده شراب سازی لیمباخ در نزدیکی پایتخت اسلواکی براتیسلاوا واقع است، این پروژه در مساحت تنها 935 متر مربع اجرا شده است، گروه طراحی نیاز به قرار دادن کلاس های درس برای 40 کودک، اتاق روزانه، دفتر برای مدیر، آشپزخانه با امکانات، فضاهای زمین بازی و پارکینگ برای والدین و کارکنان است.

قرار دادن کلاس ها در طبقه بالا در پایان تنها راه حل ممکن بود. در مهدکودک سه غرفه با ظرفیت 10 کودک 3 ساله، 20 کودک 4 تا 5 سال و 10 کودک در سن 6 سال وجود دارد. به دلیل کمبود فضا گروه طراحی مجبور شود بخش فنی را در بالاترین قسمت زیرشیروانی ساختمان بالای راه پله قرار دهد.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک KITA
گروه طراحی
مساحت مهد کودک KITA
موقعیت
معرفی پروژه مهد کودک KITA
پلان طبقات
نما مهد کودک KITA
مقطع
و…

مختصری از متن
KITA یک مهدکودک خصوصی است که در محله Dragalevtzi، صوفیه ساخته شده است. مهدکودک نزدیک به شریان اصلی تردد محله قرار دارد و اطراف آن را ساختمان های مسکونی دو و سه طبقه احاطه کرده است. ایده مفهومی مهدکودک هم با ویژگی های زمین – طولانی و باریک با تمایل از غرب به شرق و هم تمایل به ایجاد یک ساختمان منحصر به فرد که امکان بازی و سرگرمی را برای کودکان فراهم می کند، شکل گرفت.


تعداد صفحات : 25 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود