صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مرکز دانشجویی دانشگاه یورک + مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز دانشجویی دانشگاه یورک + مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز دانشجویی دانشگاه یورک + مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون

این فایل شامل تحلیل معماری دو نمونه موردی  مرکز دانشجویی است و با عنوان های مرکز دانشجویی دانشگاه یورک و مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون در قالب پاورپوینت و دارای 28 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول:
پاورپوینت تحلیل معماری مرکز دانشجویی دانشگاه یورک
گروه طراحی مرکز دانشجویی دانشگاه یورک
مساحت
موقعیت مرکز دانشجویی دانشگاه یورک
مقطع
و…

مختصری از متن:
دانشگاه یورک، سومین دانشگاه بزرگ کانادا، دومین مرکز دانشجویی را در محوطه دانشگاه ایجاد کرد که برای پاسخگویی به نیازهای متغیر جامعه بزرگ و متنوع یورک طراحی شده است. این پروژه نتیجه یک همه پرسی در سال 2013 است که در آن هیئت دانشجویی به ساختمان دومی که صرفاً به فضای دانشجویی اختصاص یافته رای داد. این همه پرسی بالاترین میزان مشارکت رای دهندگان را در تاریخ موسسات تحصیلات تکمیلی کانادا به همراه داشت و تقریباً 90 درصد از دانشجویان رای مثبت دادند.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون
گروه طراحی
مساحت مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون
موقعیت
معرفی پروژه مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون
پلان
نما مرکز دانشجویی دانشگاه رایرسون
و…

مختصری از متن:
اسنوهتا یک مرکز دانشجویی را برای دانشگاه رایرسون در مرکز شهر تورنتو تکمیل کرده است که دارای لبه‌های نوک تیز و نمای شیشه‌ای طرح‌دار است. مرکز آموزشی دانشجویی (SLC) با 14200 متر مربع مساحت و هشت سطح افزایش یافته است و یکی از برجسته‌ترین بخش‌های پردیس شهری دانشگاه رایرسون است. این دانشگاه که در سال 1948 تأسیس شد، دارای 38000 دانشجو است و به دلیل برنامه های مهندسی و تجاری خود شناخته شده است.


تعداد صفحات : 28 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود