صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه هنر کارکاسون + دانشکده هنر

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه هنر کارکاسون + دانشکده هنر

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه هنر کارکاسون + دانشکده هنر

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه هنر کارکاسون + دانشکده هنر در قالب پاورپوینت و دارای 20 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه هنر کارکاسون
موقعیت
گروه طراحی مدرسه هنر کارکاسون
مساحت
معرفی پروژه مدرسه هنر کارکاسون
پلان
نما مدرسه هنر کارکاسون
مقطع
و…

مختصری از متن
مدرسه هنر، در جنوب غربی کارکاسون، همتای شهر است و در پیچ و خم جاده های ورودی شهر قرار دارد. این پروژه در یک حلزون جمع شده است و توسط محفظه نمای منحنی آن در اطراف یک تئاتر در فضای باز تابیده شده است.

کارگاه‌های هنرهای تجسمی به سمت شمال و رو به سالن‌های نمایشی که در اطراف صحنه تئاتر در فضای باز سازماندهی شده‌اند باز می‌شوند. تالارهای رقص در ارتفاع ساختمان توسط یک رمپ قابل دسترسی هستند که به رقص هوایی رقصندگان کمک می کند. اتاق های موسیقی در امتداد پوسته آکوستیک قرار دارند که اتاق های ذوزنقه ای شکل را برای انتشار صدا نصب می کند.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری دانشکده هنر اثر معماران تترارک
موقعیت
گروه طراحی دانشکده هنر اثر معماران تترارک
مساحت
معرفی پروژه دانشکده هنر اثر معماران تترارک
پلان
نما دانشکده هنر اثر معماران تترارک
مقطع
و…

مختصری از متن
در داخل دانشکده هنر، سالن موسیقی و رقص قرمز در طبقه اول و فضای نمایشگاهی در طبقه دوم قرار دارد. ارتباط بین این دو صفحه افقی به وضوح برجسته ترین نمای داخلی است. به شکلی تقریباً آمیب، پله ها شما را از لابی به فضای نمایشگاهی بالا می برند.


تعداد صفحات : 20 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود