صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی چاپارال + مدرسه ابتدایی در تل آویو

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی چاپارال + مدرسه ابتدایی در تل آویو

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی چاپارال + مدرسه ابتدایی در تل آویو

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه روستایی چاپارال + مدرسه ابتدایی در تل آویو در سئول در قالب پاورپوینت دارای 23 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی چاپارال
گروه طراحی
مساحت مدرسه روستایی چاپارال
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه روستایی چاپارال
پلان
نما مدرسه روستایی چاپارال
مقطع
و …

مختصری از متن
این پروژه شامل جایگزینی یک مدرسه در شرایط بد برای یک ساختمان جدید، با استفاده از همان قطعه زمین در خط چاپارال در شهرداری سن ویسنته فرر واقع در رشته کوه مرکزی، در ارتفاع 2150 متری از سطح دریا و یک سفر دو ساعته با اتوبوس است. یک مدلین مدرسه ای روستایی برای بچه های کشاورزان منطقه است.

ساختمان جدید بر روی ردپای ساختمان قبلی ساخته شده است، از تماس برخی مناطق با زمین ناپایدار جلوگیری می کند و به عنوان محیطی که از استفاده از نرده ها و بالابرهای خارجی مانند دیواری چند ضلعی که برنامه کلاس های درس و خدمات را در بر می گیرد، مستحکم می شود.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی در تل آویو
گروه طراحی
مساحت مدرسه ابتدایی در تل آویو
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه ابتدایی در تل آویو
پلان
نما
مقطع
و..

مختصری از متن
این مدرسه ابتدایی جدید در محله Kohav Hatsafon در تل آویو واقع شده است. این یک ساختمان ساده است، با نمای بیرونی گچ سفید، در حالی که فضای داخلی رنگارنگ، بازیگوش و ترویج خلاقیت ایجاد شده است. ظاهر سفید مدرسه ادای احترام به “شهر سفید” تل آویو است. توده‌های تمیز و حیاط‌های داخلی نیمه باز بیان مستقیم طرح شهری باغ‌سیتی است.


تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود