صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری سایت موزه فرهنگ پاراکاس + موزه انرژی

پاورپوینت تحلیل معماری سایت موزه فرهنگ پاراکاس + موزه انرژی

پاورپوینت تحلیل معماری سایت موزه فرهنگ پاراکاس + موزه انرژی

این فایل شامل تحلیل معماری سایت موزه فرهنگ پاراکاس / معماری BARCLAY & CROUSSE و تحلیل معماری موزه انرژی در قالب پاورپوینت و دارای 15 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری سایت موزه فرهنگ پاراکاس
گروه طراحی
موقعیت موزه فرهنگ پاراکاس
معرفی پروژه
پلان موزه فرهنگ پاراکاس
نما
مقطع
و..

مختصری از متن:
یک موزه باستان شناسی باید تعادل ظریف بین حفاظت از میراث را که در معرض دید عموم قرار گرفته و منتشر می کند. یک موزه سایت، به‌عنوان پاراکاس، چالش دیگری را برای ادغام با منظره‌ای که مهد این فرهنگ بود، به دست می‌آورد، که اکنون بخشی از مهم‌ترین ذخیره‌گاه بیولوژیکی و محوطه‌سازی صحرای ساحلی پرو است.

نمونه موردی دوم
پاورپوینت تحلیل معماری موزه انرژی
گروه طراحی
مساحت موزه انرژی
موقعیت
معرفی پروژه موزه انرژی
پلان
نما موزه انرژی
مقطع
و…

مختصری از متن:
موزه نزدیک تاراگونا که توسط استودیوی Girona Arquitecturia طراحی شده است، در طول های عمودی از فولاد سیاه رنگ پیچیده شده است و دارای یک پنجره بلند است که یک ردیف مرکزی از اتاق های دو ارتفاع را قاب می کند. دو تراس منحنی، پلان مستطیل شکل را تشریح می‌کنند تا دو دیوار مقعر را ایجاد کنند که با پلی کربنات شفاف پوشیده شده‌اند. موزه یک طبقه شامل یک سالن نمایشگاه، اتاق سخنرانی و اتاق جلسات است که همه از یک سرسرا در جلوی ساختمان قابل دسترسی هستند.


تعداد صفحات : 15 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود