صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST

این فایل شامل تحلیل معماری ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST اثر  Le Architects در قالب پاورپوینت و دارای 19 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
موقعیت
گروه طراحی ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST
مساحت
معرفی پروژه ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST
پلان
نما ساختمان آموزش تعاونی بین المللی USST
مقطع
و…

مختصری از متن:
ساختمان آموزشی تعاونی بین المللی که در ضلع شمالی ورودی اصلی پردیس جنوبی دانشگاه علوم و فناوری شانگهای واقع شده است، در اصل یک کتابخانه آجری و بتنی از دهه 1960 بود که به دلیل خرابی تخریب شد. کتابخانه در سایت اصلی، همراه با ساختمان های اطراف، یک توالی فضایی متقارن از پیچیدن و پیچیدن در محور شرقی-غربی را در بر می گیرد.

با این حال، از آنجایی که تونل جاده Zhoujiazui که توسط شهر شانگهای برنامه ریزی شده است، تمایل دارد از محوطه دانشگاه عبور کند، ICEB باید از خط کنترل تونل اجتناب کند، بنابراین الگوی فضایی موازی و متقارن اصلی را می شکند. در عین حال محدودیت و نامنظم بودن کاربری زمین، نیاز به نور آفتاب و دید ساکنین در ضلع شمالی، محدودیت ارتفاع و سایر عوامل با مساحت مورد نظر مدرسه در تضاد است که باعث می شود طرح در دوراهی بین رعایت احترام قرار گیرد.


تعداد صفحات : 19 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود