صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری خانه Behide اثر TOUCH Architect

پاورپوینت تحلیل معماری خانه Behide اثر TOUCH Architect

پاورپوینت تحلیل معماری خانه Behide اثر TOUCH Architect

این فایل شامل تحلیل معماری خانه Behide اثر TOUCH Architect در قالب پاورپوینت و دارای 14 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت خانه Behide اثر TOUCH Architect
مساحت
معرفی پروژه خانه Behide اثر TOUCH Architect
پلان
نما
مقطع خانه Behide اثر TOUCH Architect
و…

مختصری از متن:
این خانه در یک سایت مربعی در یک دهکده زمین گلف، در شمال شرقی بانکوک، روستای نواتانی، پر از درختان باستانی بزرگ فرار دارد. به منظور حفظ درختان، شکل ساختمان با پیروی از درختان موجود همراه با عملکردی کاملاً متناسب طراحی شد. یک نسبیت بین درختان موجود و یک معماری وجود دارد که یک شکاف هشت متری بین این دو درخت بزرگ در لایه جلویی دیوار، یک ورودی ماشین را تعیین می کند که در سمت چپ خانه قرار دارد.

روی مواد براق در مقابل، پشت یک دیوار محکم، پنجره های شیشه ای  وجود دارد که می تواند به راحتی یک باغ در فضای باز را مشاهده نمود، به خصوص یک اتاق بازی مرتفع که نزدیک تر به درخت مالابار است. یک تراس عرشه چوبی بزرگ به عنوان فضای مشترک بین تمام اتاق ها عمل می کند. سقف شیشه ای اتاق خواب مستر همچنین به فضای داخل اجازه می دهد تا با درخت مالابار موجود ارتباط برقرار کند.


تعداد صفحات : 14 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود