صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت تحلیل معماری خانه محلی + خانه دی نورمنویل

پاورپوینت تحلیل معماری خانه محلی + خانه دی نورمنویل

پاورپوینت تحلیل معماری خانه محلی + خانه دی نورمنویل

این فایل شامل تحلیل معماری خانه محلی + خانه دی نورمنویل در قالب پاورپوینت و دارای 22 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری خانه محلی
گروه طراحی
موقعیت خانه محلی
مساحت
معرفی پروژه خانه محلی
پلان
نما خانه محلی
مقطع
و …

مختصری از متن:
خانه ییلاقی کالیفرنیایی موجود با افزودن یک عنصر جدید معاصر 2 طبقه “شبه شیروانی” به عقب دست نخورده نگه داشته شده است. حجم جدید از مرز کناری خارج می شود تا فضاهای نشیمن را برای استفاده کنندگان از  خورشید فراهم کند و فضای آشپزخانه/ناهارخوری را به باغ عقب متصل کند. بتن خارج از فرم برای تشکیل یک پایه سنگین با عناصر عمودی بزرگ که پایه را به محل متصل می کند، استفاده شده است. بتن همچنین در داخل برای ایجاد صندلی ها، نیمکت ها و سطوح بادوام برای زندگی خانوادگی استفاده شده است.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری خانه دی نورمنویل
گروه طراحی
موقعیت خانه دی نورمنویل
مساحت
معرفی پروژه خانه دی نورمنویل
پلان
نما خانه دی نورمنویل
مقطع
و …

مختصری از متن:
دنورمنویل بخشی از موج اول افزوده‌های دوران حفاظت است که راه‌های جدیدی را برای دگرگونی ساده‌تر نوع‌شناسی یک طبقه شهر در همه جا بررسی می‌کند. این پروژه به روشی نسبتا رادیکال و با امکانات مالی محدود به چالش‌های اصلی طراحی یک حیاط جلویی به یک ساختار کوچک مورد علاقه معماری پاسخ می‌دهد. با در نظر گرفتن حداکثر حفاظت از درختان نارون سیبری بالغ سایت به عنوان نقطه عزیمت اصلی آن، این مداخله برای بافتن ظریف اطراف درختان در حیاط جلویی ایجاد شده و مجموعه ای از فضاهای بیرونی جدید به اندازه اتاق را فراهم می کند.


تعداد صفحات : 22 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود