صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  نقشه آسانسور پانوراما

نقشه آسانسور پانوراما

نقشه آسانسور پانوراما

دانلود نقشه آساسنور پانوراما اتوکدی (نقشه آسانسور شیشه ای) با فرمت DWG – اتوکدی قابل ویرایش

منظور از آسانسور پانوراما آسانسور شیشه ای است که به صورت کامل از دیواره های شیشه ای تشکیل شده باشد و از داخل اسانسور بتوان به راحتی بیرون آن را در تمامی جهات مشاهده کرد. آسانسور پانوراما امروزه به یکی از جدیدترین تکنولوژی های موجود در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است. کسانی که قصد استفاده از این آسانسور را دارند باید حتما تحت نظر مهندس ناظر این کار را انجام دهند، زیرا در برخی از مواقع و در ساختمان های بسیار بلند نحوه استفاده از آسانسور و همچنین مکان نصب آن اهمیت بسیار زیادی برای حفظ امنیت افراد دارد.

منظور از پانوراما، نوعی آسانسور شیشه ای منحصر به فرد و خاص است. اما شیشه به کار رفته در کابین آسانسور پانوراما از نوع شیشه های معمولی نیست. بلکه از نوع شیشه های مخصوص ضخیم و مقاومی است که در ادامه بیشتر در مورد ویژگی ها و خصوصیات آن صحبت خواهیم کرد. امروزه در بسیاری از ساختمان های لوکس و مجهز، فروشگاه های بزرگ چند طبقه، مجتمع های تجاری و اداری بزرگ و همچنین بسیاری از هتل ها استفاده از آسانسور شیشه ‌ای مرسوم و معمول شده است.

آسانسور شیشه ای ازهمان ابتدای کار مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محبوبیت بسیار زیاد هم به دلیل زیبایی این آسانسور و شیک بودن و خاص بودن آن است که به ساختمان نما و جلوه ای بسیار خوبی می دهد و هم به دلیل مقاومت بسیار بالا و کیفیت بسیار عالی شیشه به کاررفته در این آسانسور است.

دانلود نقشه آساسنور پانوراما اتوکدی (نقشه آسانسور شیشه ای)
با فرمت DWG – اتوکدی قابل ویرایش


تعداد صفحات : | فرمت فایل : DWG

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود