صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  طرح درس ضرب ، ریاضی سوم دبستان

طرح درس ضرب ، ریاضی سوم دبستان

طرح درس ضرب ریاضی سوم دبستان
در فصل 4 کتاب ریاضی پایه سوم دبستان ، دانش آموزان با ضرب آشنا می شوند. در آغاز این فصل ، روش های نمادین و مفهوم ضرب بیان شده است.

در این قسمت ، 3 طرح درس روزانه برای تدریس ضرب و مفهوم آن آورده ایم. این طرح درسها جمعا دارای 13 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در ابتدای آن مراحل مقدماتی از جمله تعیین اهداف ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی ، روش تدریس و ایجاد انگیزه لحاظ شده است.

پس از مرحله مقدماتی ، نوبت به اجرای تدریس می باشد. توضیحات و فعالیت های که معلم  یا دانش آموز در حین اجرای تدریس باید انجام دهند ؛ به طور کامل در طرح درس ذکر شده است. در نهایت ، درس جمع بندی شده و پس از انجام ارزشیابی پایانی به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم شامل 3 صفحه بوده و در آن  تدریس درس در سه گام  انجام می شود. طرح درس سوم هم شامل 7 صفحه می باشد. در این طرح درس 9 گام برای تدریس مفهوم ضرب در نظر گرفته شده است. ( توضیحات هر گام به طور کامل در طرح درسها وجود دارد)

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درسهای فوق ، فایل راهنما و روش تدریس این درس ( در 5 صفحه )  ، نیز آورده شده است.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : WORD , PDF

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود