صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  طرح درس سفرهای با برکت، هدیه های آسمان ششم

طرح درس سفرهای با برکت، هدیه های آسمان ششم

طرح درس سفرهای با برکت، هدیه های آسمان ششم
در این قسمت، دو طرح درس روزانه از درس سفرهای با برکت ( کتاب هدیه های آسمان ششم دبستان ) آورده ایم. طرح درس های مذکور جمعا دارای 6 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف به سراغ مراحل مقدماتی رفته ایم. در ادامه، توضیحات لازم برای تدریس درس بیان شده است. در نهایت درس جمع بندی شده و به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم هم شامل 3 صفحه بوده و در آن برای تدریس این درس، روش های مختلفی پیشنهاد شده است. همچنین در طرح درس مذکور فعالیت های متعددی برای معلم و دانش آموز در نظر گرفته شده است.

در درس سفرهای با برکت، دانش آموزان با برخی از احکام نماز مسافر و احکام روزه مسافر آشنا می شوند. فراگیران در قالب داستان تخیلی که در این طرح درس ها بیان می شود به اهدافی که انتظارش را داریم دست خواهند یافت.

پیشنهاد می گردد با توجه به پیمانه ای بودن آموزش کتاب هدیه های آسمان، در صورت امکان این درس در اردو یا سفرهای دانش آموزی تدریس شود.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنما و روش تدریس درس سفرهای با برکت ( در 2 صفحه ) و فایل پرسش های درس به همراه پاسخ آن نیز ( در 2 صفحه ) وجود دارد.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : WORD , PDF

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود