صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  طرح درس از معدن تا خانه، علوم هفتم

طرح درس از معدن تا خانه، علوم هفتم

عنوان فصل 5 کتاب علوم تجربی پایه هفتم، از معدن تا خانه می باشد. در این درس دانش آموزان با کاربرد بعضی از مواد مورد نیاز انسان و چگونگی تهیه آنها آشنا می شوند.

در اینجا دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 4 صفحه بوده و در ابتدای آن، اهداف در حیطه های مختلف در نظر گرفته شده  و پس از آن به سراغ پیش سازمان دهنده ها، وسایل کمک آموزشی، روش تدریس، مدل کلاس ، برقراری ارتباط، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه رفته ایم.

اینک نوبت به اجرای تدریس است. توضیحات لازم برای آموزش این درس به همراه فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند در طرح درس ذکر شده است.

طرح درس دوم شامل 3 صفحه بوده و مربوط به قسمتی از این فصل ( به دنبال سر پناهی ایمن ) می باشد. نکات و مطالب لازم جهت آموزش این درس، در طرح درس مذکور بیان شده است.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنما و روش تدریس درس در 7 صفحه و فایل سوالات درس به همراه پاسخ آن در 3 صفحه، نیز وجود دارد.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : WORD , PDF

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود