صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  طرح درس از خانه تا مدرسه، علوم اول

طرح درس از خانه تا مدرسه، علوم اول

عنوان درس 12 کتاب علوم تجربی پایه اول دبستان، از خانه تا مدرسه می باشد. در این درس دانش آموزان با پل عابر پیاده، مسیرهای حرکت از خانه تا مدرسه، حرکت در جاده های کوهستانی، حرکت روی برف و یخ، چرخ در حرکت و … آشنا می شوند.

همچنین دانش آموزان با بررسی اجسام اطراف خود، آنها را به اجسام ثابت و متحرک طبقه بندی نموده و با انجام آزمایش، درباره ی عوامل موثر بر حرکت ( سطح و چرخ ) به صورت گروهی بحث و تبادل نظر می کنند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس درس از خانه تا مدرسه آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 5 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 2 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف و انجام مقدمات کار، با کمک روش های که در طرح درس بیان شده تدریس درس انجام می گردد.

طرح درس دوم شامل 3 صفحه بوده و مطالب آن در سه مرحله ( مقدماتی، حین تدریس و تکمیلی ) نوشته شده است. توضیحات و فعالیت های که در هر مرحله معلم و دانش آموز باید انجام دهند در طرح درس موجود است.

در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنمای تدریس این درس در 4 صفحه و فایل پرسش های درس به همراه پاسخ آن در 2 صفحه، نیز آورده شده است.


تعداد صفحات : | فرمت فایل : WORD , PDF

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود