صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پرسشنامه  »  دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به مادر

دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به مادر

دانلود پرسشنامه questionnaire استاندارد با عنوان دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به مادر این پرسشنامه به صورت word و پرسشنامه دارای ۲ صفحه می باشد.  در زیر به مختصری از  آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به مادر

دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به مادر

روش نمره گذاری  تفسیر
این پرسشنامه ۲۵ سوال دارد که برای اندازه گیری دامنه، میزان یا شدت مشکلات فرزندان با مادرشان تدوین شده است. این پرسشنامه همانند اکثر پرسشنامه های والمیر نمره گذاری می شود به این صورت که ابتدا سوالهایی که در پایین صفحه شماره آنها آمده است (یعنی ۲،۳، ۸، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۲۱ و ۲۴) معکوس نمره گذاری می شوند، نمرات جمع می شوند و از نمره سوالهای کامل شده کم می شود، این رقم در ۱۰۰ ضرب می شود، و تقسیم بر تعدادسوالهای کامل شده ضرب در ۶ می گردد. نتیجه، نمره ای خواهد بود بین ۰ تا ۱۰۰ که نمرات بزرگتر نشانه وسعت یا شدت بیشتر مشکلات است.

پایایی (اعتبار) و روایی
مقیاس نگرش فرزند نسبت به مادر دارای میانگین آلفای ۹۵/۰ و خطای استاندارد اندازه گیری ۵۶/۴ است که بسیار عالی (کم) است؛ و از همسانی درونی بسیار خوبی برخوردار است. همبستگی بازآزمایی بعد از یک فته با ۹۶/۰ نشان می دهد که این مقیاس از پایایی یا ثبات عالی برخوردار است.

هدف: اندازه گیری مشکلات فرزندان با والدین خود.
تعداد کوپه: ۲۵
شیوه نمره گذاری و تفسیر نتایج: دارد
روایی و پایایی: دارد
منبع: دارد
تعداد صفحه: ۲
فرمت فایل: ورد آفیس word


تعداد صفحات : 2 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود