صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » کتاب » آموزشی  »  دانلود فایل راهنمای تحصیل و اقامت در کانادا

دانلود فایل راهنمای تحصیل و اقامت در کانادا

Study in Canada

راهنمای تحصیل و اقامت در کانادا
کانادا یکی از پیشرفته ترین و زیباترین کشورهای دنیا است که با توجه به وسعت بسیار زیاد آن (دومین کشور بزرگ دنیا برابر کل اروپا) جمعیت بسیار کمی در حدود ۳۰ میلیون نفر دارد. به همین علت یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا میباشد. این کشور شاخصهای زیادی در بین کشورهای پیشرفته دنیا دارد از جمله آنها میتوان به بهترین خدمات پزشکی و بیمارستانی , کمترین میزان جرم و جنایت و سرقت , رفاه و آسایش شهروندان , آزادی های اجتماعی و سیاسی مذهبی , بهترین دانشگاهها و غیره اشاره کرد.

کانادا به عنوان یکی از اعضای هفت کشور صنعتی دنیا دارای اقتصاد مستحکمی میباشد و صنایع فعال بزرگی در زمینه جنگل داری , منابع طبیعی , معدن , کشاورزی , نفت و گاز , شیلات , ارتباطات , صنایع دارویی , هوا و فضا و کامپیوتر دارد و به همین علت به نیروی کار متخصص زیادی نیاز دارد که موارد فوق باعث ترغیب افراد برای مهاجرت به کانادا میشود.
در تورنتو بزرگترین شهر کانادا مردم به بیش از ۱۵۰ زبان مختلف صحبت میکنند و دهها هزار ایرانی در آن زندگی میکنند که اتفاقا از موفقترین و پولدارترین گروههای اجتماعی در کانادا هستند و اکثرا دارای ماشینهای گرانقیمت و خانه های بزرگ در بالای شهر هستند.
شما اگر در نظر دارید در رابطه با تحصیل و یا اقامت در کانادا اقدام کنید ما اطلاعات مورد نیاز را درون یک فایل بطور کامل و بصورت دسته بندی شده گردآوری کرده ایم که خرید آن را به همه این عزیزان پیشنهاد میکنم. این فایل شامل موارد زیر می باشد:

۱- کانادا در یک نگاه
۲- اقتصاد کانادا
۳- تحصیل در کانادا
۴- زندگی در کانادا
۵- انواع مهاجرت به کانادا
۶- جدول امتیازات برای مهاجرت متخصصین
۷- سرمایه گذاری در کانادا
۸- کاریابی در کانادا
۹- امور مربوط به تازه واردین
۱۰- قوانین جدید سیتی زن یا شهروندی
۱۱- معرفی بهترین حقوقدانان و وکلا برای تحصیل یا اقامت در کانادا
۱۲- معرفی سایتهای رسمی کانادا و تصاویر بسیار زیبایی از کانادا.


تعداد صفحات : 123 | فرمت فایل : PDF

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود